Pazīstamie mūziķi Niks Matvejevs un dziedātāja Elizabete Zagorska š.g. decembrī aicina klausītājus izjust īpašo gaismas enerģiju svētku gaidīšanas laikā apmeklējot akustisku koncertprogrammu Latvijas dievnamos Debesis vaļā. Koncerti notiks 7. decembrī Saldū, 8. decembrī – Dobelē, 21. decembrī Siguldā, 19. un 26. decembrī – Rīgā un 30. decembrī – Valmierā.

Adventes un Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir laiks, kad ne tikai steidzam iepriecināt cits citu ar dāvanām, bet arī izjūtam to īpašo gaismas enerģiju, ko Dievišķie spēki ļauj mums piedzīvot tikai šajā laikā. Tas ir laiks, kad „debesis ir vaļā” un mūzikas un dziesmas spēks ļauj atvērties mūsu sirdīm patiesā mīlestībā.

Šajā laikā visu laiku skaistākās Ziemassvētku dziesmas jaunās aranžijās izskanēs Latvijas dievnamos akustiskā koncertprogrammā „Debesis vaļā” – kopā ar instrumentālo grupu (ģitāra, akordeons, tausiņi, perkusijas) tās izdziedās mūziķi – Niks Matvejevs, Elizabete Zagorska, Jānis Lemežis un Atis Auzāns.

Koncertprgrammā dzirdēsiet:Klusa nakts, Ak tu priecīgā, Katru gad no jauna, Balts sniedziņš snieg uz skujiņām un citas iemīļotas latviešu un ārzemju komponistu melodijas.

Koncertu norises laiki un vietas:

·         7. decembrī pulksten 17.00 – Saldū, luterāņu baznīcā

·         8. decembrī pulkten 17.00 – Dobelē, luterāņu baznīcā

·         19. decembrī pulksten 19.00 – Rīgā, anglikāņu baznīcā

·         21. decembrī pulksten 17.00 – Siguldā, Ev. luterāņu baznīcā

·         26. decembrī pulksten 19.00 – Rīgā,  Anglikāņu baznīcā, īpašais viesis – Rolands Ūdris

·         30. decembrī pulksten 19.00 – Valmierā, Sv. Sīmaņa baznīcā

Koncertos Rīgas Anglikāņu baznīcā 19. un 26. decembrī viesosies arī Jaunais Rīgas vīru koris diriģenta Eināra Verro vadībā.

Ar visu koncerta dziesmu ierakstiem ir iznācis arī dziesmu albums CD formātā. Skaistāko Ziemassvētku dziesmu albums nopērkams Valters un Rapa grāmatnīcās, kā arī apmeklētājiem būs iespēja to iegādāties baznīcās pēc koncertiem. Vairāk informācijas: http://www.draugiem.lv/elizabetezagorska.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Paldies mūsu draugiem – ziņu portālam Apollo.lv, portāliem Travelnews.lv, kasnotiek.lv, draugiem.lv, un uzziņu dienestam 1188 par atbalstu!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *