Jau aizverot acis mēs iztēlojamies savas sapņu kāzas, vai sen izlolotu pasākumu ğimenes, kolēğu vai draugu lokā.. To dienu, smaržas noskaņas….
Manās rokās ir dota iespēja uzburt šo dienu tādu, kādu jūs to esat iztēlojušies vispārgalvīgākajos sapņos! Jums nebūs jāmeklē aģentūras vai ieteikumi. Ar ilggadējo pieredzi uzkrātas zināšanas un uzticami kontakti.

  • Pasākumu vadīšana

  • Prezentāciju vadīšana

  • Kāzu vadīšana un organizēšana

  • Mūzika

  • Scenāriju izveide

Elizabete Zagorska – dziedātāja, mūziķe, pasākumu vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi neskaitāmu pasākumu vadīšanā. Dziedājusi TV šovos, mūziklos un koncertos, izrādēs. Pasākumu vadīšana un organizēšana no A līdz Z.

Kāzu vadītāja dažādu valstu tradīcijās tiek izraudzīta  pēc piederības ģimenei un sabiedrībai un noteikti artistiski – kāzu tradīcijas pārzinoša. Spēcīgas personība, kura ar savām zināšanām un mākslu kontaktēties ar cilvēkiem, spēj radīt labu, nepiespiestu un dzirkstošu atmosfēru!

Pieredze šādu pasākumu vadīšanā gan vienai, gan kopā ar dažādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem un aktieriem, ir ilggadēja, un dod iespēju vadīt kāzas gan latviešu, gan krievu, gan angļu valodās.

Elizabetes pieredze kāzu vadīšanā krājusies, kopš 2004.gada: “Daudz vadu internacionālas kāzas angļu un krievu valodās. Man šķiet, ka vienas no skaistākajām kāzam ir tās, kas notiek jūras krastā. Bet savs skaistums ir arī ziemas baltumā uzcelts altāris, apkārt deg sveces un , mūzikai skanot, zirgu pajūgā ierodas līgava….

ĪPAŠAIS piedāvājums – īpaša Mičošanas rituāla vadīšana ar unikāli aranžētu (aranžija – Atis Auzāns), visiem zināmo tautas dziesmu “Līgodama upe nesa” Elizabetes izpildījumā, kas ierasto tradīciju, padarīs atšķirīgi neaizmirstamu (20 min.)

Bildes